W jaki sposób działa filtr Dafi Mg+?

Czysta woda z kranu. Jak filtrować wodę
Czysta woda z kranu. Jak filtrować wodę?
23 lipca 2018
Pokaż wszystkie

W jaki sposób działa filtr Dafi Mg+?

filtr mg+ dafi

Jak wiadomo, obecnie mamy do wyboru kilka rodzajów filtrów, a dokładniej mówiąc 4.

Pierwszy z nich, to standard – jest to filtr, który pozwala oczyścić wodę kranową, a także ochronić nasz czajnik przed kamieniem. Jest to obecnie najbardziej uniwersalny wkład filtrujący, który przeznaczony jest do polepszania jakości miejskiej wody. To właśnie dzięki temu filtrowi woda będzie idealna do picia, parzenia bądź też gotowania. Woda, która została przefiltrowana przy pomocy filtra firmy Dafi jest alternatywą wody butelkowanej. Nadmieńmy, iż zapobiega to również gromadzeniu się osadu na elementach grzejnych. Kolejny model to tak zwany AGD+. Ogólnie mówiąc ten rodzaj filtrów skutecznie chroni urządzenia AGD przed kamieniem kotłowym.

Filtr ten jest idealny dla osób, które chcą polepszyć jakość wody kranowej oraz sprawić, by była ona idealna do gotowania. Woda filtrowana za pomocą filtra AGD+ sprawdzi się też w przypadku ekspresu do kawy, żelazka lub nawilżacza powietrza. Filtr ten zapobiega wytrącaniu się kamiennego osadu przez redukcję nadmiaru soli wapnia oraz magnezu, dzięki czemu przedłużona zostaje żywotność sprzętu AGD. Interesujący nas rodzaj filtrów to Mg+.

Pozwala on oczyszczać wodę, a dodatkowo wzbogaca ją w jony magnezu. Należy podkreślić, że filtry magnezowe są najlepszą alternatywą wody butelkowanej. To właśnie dzięki magnezowi, woda smakuje lepiej, a dodatkowo jest zdrowsza. Jest to z pewnością filtr godny polecenia. Ostatni rodzaj filtrów to Ph+. Pozwalają one zaspokoić pragnienie zmineralizowaną wodą, która ma właściwości zasadotwórcze. Zawarte w przefiltrowanej wodzie minerały takie jak jony wapnia, sodu, potasu i magnezu sprawią, że będzie ona jest smaczna oraz zdrowa.

Dzbanek z filtrem

Jeśli zdecydujemy się na dzbanek, to woda jest od razu filtrowana. Dzbanki bez problemu możemy kupić prawie w każdym markecie, a do wyboru mamy wiele modeli w kilku różnych rozmiarach. Dzbanek ten sprawdzi się idealnie w każdym domu.  Jest również dużo większy niż butelka. Plusy dzbanka: wygodny, można go napełniać raz dziennie, przefiltrowaną wodę można używać do gotowania, może z niego korzystać cała rodzina, łatwo dostępny, duży wybór rodzajów i kolorów. Tutaj, podobnie jak w przypadku butelki, używając go, chronimy środowisko.

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Ok