Czy można pić wodę prosto z kranu filtrując ją w dzbanku Dafi?

Czy woda z kranu jest dla nas zdrowa?
27 kwietnia 2018
Pokaż wszystkie

Czy można pić wodę prosto z kranu filtrując ją w dzbanku Dafi?

Spożywanie odpowiedniej ilości wody jest niezwykle ważne dla naszego organizmu. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo jest to ważne dla jego właściwego funkcjonowania. Woda spożywana podczas posiłków, ułatwia trawienie, wspomaga ona także prace serca, nerek i wątroby w naszym ciele. Odpowiednia ilość spożywanej wody, może przyczynić się do oczyszczania organizmu z toksyn, a sama skóra staje się sprężysta i nawilżona. O jej właściwościach wiemy dość dużo, ale jaka woda do picia będzie odpowiednia? Czy można pić wodę prosto z kranu filtrując ją w dzbanku do wody Dafi?

Picie wody kranowej z dzbanka Dafi

Woda kranowa nie musi być niezdrowa. Nie musimy zastępować jej drogimi wodami butelkowanymi. Teraz nasza woda kranowa, może jakością przypominać także tą butelkowaną. Wszystko za sprawą zastosowania popularnych dzbanków Dafi. Są one niezwykle proste w użyciu jak i skuteczne w oczyszczaniu wody kranowej. Przefiltrowana woda kranowa, zostaje pozbawiona szkodliwych metali ciężkich oraz zostaje zmiękczona dzięki czemu możemy uniknąć osadzania się kamienia na urządzeniach AGD. Jeśli zastanawiasz się czy można pić wodę prosto z kranu, filtrując ją w dzbanku Dafi, z całą pewnością nawet zachęcamy do tego. Jeśli nasz dzbanek Dafi wyposażony jest w filtr MG+ lub pH+ nasza woda, po za tym, że zostaje oczyszczona, dodatkowo wzbogacamy ją o wartościowe minerały. Przefiltrowaną wodę można więc pić bezpośrednio z dzbanka, bez konieczności jej gotowania.

Smaczna i zdrowa woda dzięki dzbankom Dafi

Dzięki szerokiej gamie wkładów filtrujących do dzbanków Dafi, mamy możliwość dostosowania ich do własnych potrzeb. Możemy stosować filtry, dzięki którym zapobiegniemy osadzaniu się kamienia, a także takie, które poprawią jej skład. Jeśli lubimy mieć smaczną i zdrową wodę zawsze pod ręką, możemy skorzystać również z butelek Dafi, które zapewnią nam dostęp do filtrowanej wody nawet po za domem.

Zamień więc swoją wodę butelkowaną na swoją własną wodę kranową, ale oczyszczoną dzięki dzbankom Dafi, które kupisz ze strony https://sklep.dafi.pl/produkty/dzbanki-filtrujace.html.

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Ok